Де розташована ваша виборча дільниця – запитайте у нового ресурсу

к1У пошуку Яндекса – http://yandex.ua – можна знайти дані про виборчі дільниці, де сьогодні, 25 травня, відбуваються дочасні вибори Президента України.

Читайте також. “Перед тим, як ставити галочку у бюлетені, треба помолитися і добре подумати”, – священик

Завдяки новації, користувачі можуть дізнатися, на яку дільницю їм потрібно йти і де вона розташована. Яндексу відома більшість виборчих дільниць країни, насамперед, – у великих містах. Інформацію про виборчі дільниці ресурсу надає Центральна виборча комісія України.

У відповідь на запит про виборчі дільниці з’являється «віконце». Вказавши там назву своєї вулиці і будинку, можна дізнатися адресу дільниці. Ставити питання, до речі, можна українською або російською мовами.

Читайте також. Таких виборів точно ще не було – громадська активність тернополян дивує навіть експертів (Відео)

У пошуку Яндекса також є дані про всіх претендентів на найвищий пост у країні. Якщо запитати про одного з кандидатів, отримаєте його фото, коротку довідку і навіть, за потреби, докладну інформацію - біографію або передвиборчу програму. При  цьому праворуч від результатів пошуку з'явиться список усіх кандидатів, які беруть участь у передвиборчих перегонах.

Довідково. У жовтні 2012 року, перед виборами до Верховної Ради, Яндекс також допомагав людям знайти свої дільниці. Тоді за місяць українці поставили понад 270 тисяч запитів про виборчі дільниці, а користувачі з Тернопільської області — майже дві тисячі.