Давали половину заробітку – посадовця поліції намагались зробити “дахом” проституції у Тернополі (Відео)

ф1Спроба дачі хабара майору поліції сутенеркою, яка намагалась організувати в Тернополі кілька борделів, задокументована. Почато кримінальне провадження.

Як повідомляє ГУ Нацполції у Тернопільській області, організувати бордель у Тернополі, де працювали б жінки зі Схіоду України, мала намір мешканка Запорізької області.

Щоб “бізнес” ішов без проблем, вирішила підкупити поліцію, а саме начальника обласного відділу боротьби з торгівлею людьми. Сама зухвало зателефонувала посадовцю і під час зустрічі пропонувала в якості оплати “даху” половину заробітку повій за день чи 50 тис грн на місяць.

На таке зухвальство сутенерки посадовець відповів повідомленням свого керівництва про спробу підкупу. При спробі передачі хабара сутенерку затримали.

Жінці, яку в 2016 році вже притягували д овідповідальності за сутенерство і проституцію, оголосили підозру відповідно до статті 369 ККУ (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Вирішується питання про притягнення підозрюваної і за статтею 303 ККУ (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією).

Всі подробиці - у сюжеті поліції Тернопільщини.