Дата початку нового вторгнення Росії в Україну відома (Відео)

16 лютого – день нового військового вторгнення в Україну. Білий дім пояснив, що західні ЗМІ публікують ці дані американської розвідки, щоб такого вторгнення Росії в Україну ані 16-го лютого, ані в інший час не відбулося взагалі.

Як повідомляє ТСН. Тиждень, адміністрація Байдена підтвердила, що вторгнення в Україні Кремль може почати до завершення Олімпіади 20 лютого.

“Якщо Росія вторгнеться в Україну, то все, найімовірніше, почнеться з бомбардувань і ракетних ударів”, – заявив радник Байдена Джек Салліван.

Україна заявляє, що протистоїть військовій агресії Росії вже 8 років, тому українська армія готова відбити і новий наступ армії Росії.

"Не панікуй - готуйся!" - із таким гаслом відбивати можливий наступ російський окупантів готуються підрозділи територіальної оборони по всій Україні.

Водночас Захід і Україна не зупиняють дипломатичні зусилля, щоб відвернути загрозу вторгнення РФ в Україну. Впродовж вихідних Байден і Путін вели телефонні переговори. Про небувалі досі санкції, що чекають на Росію в разі її нового вторгнення в Україну, західні союзники України оголосили ще в січні.

Більше подробиць - у сюжеті ТСН Тиждень.