Далі без українських команд: як “Шахтар” і “Динамо” програли в 1/8 Ліги Європи (Відео)

Фото – twitter.com/VillarrealCF

18 березня донецький “Шахтар” і київське “Динамо” програли свої матчі-відповіді у Лізі Європи. Розіграш єврокубка українські команди залишили на стадії 1/8.

Шансів пройти у чвертьфінал Ліги Європи в обох українськиких команд було небагато – свої перші матчі 1/8 вони програли.

Донецький “Шахтар” після поразки італійській “Ромі” у першій грі 0:3 на НСК “Олімпійський” в Києві 18 березня  мав громити суперника, щоб пройти далі, та спромігся лише на один гол і програш з рахунком 1:2. У результаті з Ліги Європи “Шахтар” вилетів з скмарним програшем “Ромі” 1:5.

У київського "Динамо" шансів на вихїід у чвертьфінал єврокубка виявилось ще менше. У грі на виїзді столичні динамівці 18 березня "всуху" програв "Вільярреалу" з рахунком 0:2. За підсумками двох матчів з іспанцями київський клуб програв з рахунком 0:4.

Більше про те, як два українські клуби не зуміли пройти у чвкртьфінал Ліги Європи - у відео Канали Футбол 1,2,3