ДАІвці зібрали поради для туристів, які мандрують Тернопіллям власним авто

автотуристСпеціальну пам’ятку для туристів склали у Державтоінспекція Тернопільщини.

Читайте також. “Путін і антиукраїнська пропаганда вже створили імідж Тернопілля, треба цим вміло скористатися”, – психолог (Відео)

У ній – поради і застереження для мандрівників: як не стати об’єктом злочину під час відпочинку. Адже, за даними управління ДАІ, угони і крадіжки транспортних засобів стали останніми роками непоодинокими. За останні три роки понад 100 авто стали предметом злочинних посягань!

Пропонуємо читачам «7 Днів-Україна» ознайомитися із пам’яткою, яку оприлюднили на  сайті управління Державтоінспекції УМВС України в області.

Читайте також. “Імідж Тернопілля – це емоції і враження, а вони залежать від усіх, хто тут живе і працює”, – експерти (Відео)

«Шановні тернополяни та гості нашої області!

Протягом останніх років на території Тернопільщини непоодинокими стали угони і крадіжки транспортних засобів. Лише за останні три роки понад 100 автомобілів стали предметом злочинних посягань. Частину з них не розшукали. У той же час, статистика показує, що однією з причин викрадення було недбале ставлення власників до умов зберігання автомобілів, більшість з яких навіть не була обладнана протиугінними пристроями та сигналізацією.

Читайте також. Диво Тернопілля – Джурин: висота водоспаду сягає 16 м, ширина – до 20-ти (Відео)

Особливо уважними мають бути гості нашої області, адже третина викрадених автомобілів була з інших регіонів. Тож наші поради автовласникам:

– не довіряйте ключі від автомобіля стороннім особам;

– залишаючи автомобіль навіть на короткий термін, вмикайте протиугонну сигналізацію;

– не залишайте в автомобілі на видному місці цінні речі;

– документи необхідно забирати з собою;

– для зберігання автомашини в нічний час користуйтесь гаражами та стоянками, що перебувають під охороною;

– якщо вашу автомашину викрали, не займайтеся пошуком самотужки, негайно повідомте працівників міліції, адже оперативна інформація про викрадення дає шанс на розшук вашого авто.

Читайте також. “Галицька дефіляда” – спогади про третій день фестивалю (Відео, Фото)

Не довіряйте шахраям. Надмірна довірливість – наш ворог, яка працює на руку шахраям. Не залишайте свої речі без уваги, навіть на короткий термін. Не довіряйте їх охорону незнайомим людям, адже речі можуть зникнути, а з першого погляду порядні люди стають нечистими на руку.

Не розпивайте спиртні напої з незнайомими людьми. Як показує досвід, саме після вжиття спиртних напоїв у сумнівній компанії, зникають цінні речі, документи, гроші, які знайти досить важко.

Читайте також. У Теребовлі учасниками мистецької акції будуть художники, поети, музиканти

Особливо будьте уважними, коли вам пропонують придбати дефіцитні речі, квитки для проїзду. Адже можна більше не побачити своїх грошей та документів, які ви передали шахраям.

По всіх випадках шахрайства, вимагання, крадіжках негайно повідомляйте в найближчий відділ міліції. Лише оперативна інформація та надані Вами прикмети злочинців допоможуть в їх розшуку».