ДАІвці Тернопілля перевірятимуть транспорт і те, скільки відпочивають водії

перевіркаДержавтоінспекція Тернопільщини проводить профілактичні заходи на пасажирському транспорті.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 25 березня.

Читайте також. «100 грн? Немає таких хабарів нині на дорогах», — головний міліціонер Тернопілля (Відео)

– Заходи триватимуть до 31 березня. Їх основна мета – попередження аварійності на пасажирському транспорті, посилення роботи щодо зміцнення дисципліни водіїв під час здійснення перевезень та підвищення технічної готовності автобусів до експлуатації під час літнього сезону, – наголошують у міліції.

Під час проведення заходів співробітники ДАІ будуть звертати увагу на те, як автопідприємства дотримуються законодавства у сфері безпеки дорожнього руху. У разі виявлення порушень посадових осіб автопідприємств будуть притягувати до відповідальності.

Читайте також. «Я за свою посаду не платив», — головний міліціонер Тернопілля (Відео)

На контролі працівників ДАІ будуть також питання дотримання умов режиму праці і відпочинку водіїв та здійснення перевезень організованих груп дітей до місць відпочинку та на екскурсії. З цією метою будуть здійснювати спільні перевірки автомобільних перевізників щодо належного проведення огляду водіїв і транспорту перед виїздом на рейс, а також – дотримання положення про робочий час і час відпочинку. Особливу увагу звертатимуть на боротьбу із нелегальними перевезеннями на території області.

Софія Левицька