Щепитись від Covid-19 в Україні тепер можуть всі охочі: глава МОЗ заявив про старт нового етапу вакцинації (Відео)

Віктор Ляшко в числі перших вакцинувався проти Covid-19 в Україні 2 березня 2021 року. Фото – Інтерфакс-Україна

Заборон щодо щеплення проти коронавірусу в Україні лише дві: вік до 18-ти років та медичні протипокази за станом здоров’я.

21 липня в Україні стартує 5-ий етап вакцинації, при якому щепитись проти коронавірусу можуть всі охочі, старші за 18 років. Про це заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Він наголосив, що масову вакцинацію проти Covid-19 для всіх охочих Україна починає в рамках наростання в світі третьої хвилі пандемії, спричиненої штамом Delta. 

"Один із найкращих елементів захисту - велика кількість охоплення щепленням", - сказав глава МОЗ.

Він констатував, що для успішної вакцинації Україні потрібні три складові: інфраструктура, вакцини і охочі вакцинуватись. Зараз, впевнений Віктор Ляшко, в України є всі ці три складові для успішної вакцинації в боротьбі з коронавірусом.

"З 21 липня всі дорослі старше 18 років, які хочуть вакцинуватися, можуть зробити щеплення проти коронавірусної хвороби. Ви можете вакцинуватися у найближчому пункті щеплення, центрі масової вакцинації або до вас може приїхати мобільна бригада, якщо ви записані в чергу, як організований колектив, у якому працює більше 50 осіб", - звернувся до громадян України міністр охорони здоров'я.

Він додав, що записатися на вакцинацію можна онлайн або ж отримати щеплення в порядку живої черги.

Глава МОЗ також повідомив, що на селекторній нараді в Офісі президента головам ОДА доручили відкрити вакцинації проти Covid-19 у кожному райцентрі.

Більше подробиць - у повній версії брифінгу міністра охорони здоров'я України Віктора Ляшка у відео МОЗ