Covid-19 став сильним поштовхом для розвитку цифрової торгівлі, телемедицини та автоматизації, – науковці

Коронавірус насправді змінив світ, перевернувши усе з ніг на голову. З’явившись в еру Інтернету він кардинально вплинув на якість нашого життя. Тепер ми дистанційно, через мережу Інтернет, навчаємось, лікуємось, замовляємо товари, сплачуємо рахунки.

Звісно, масштабна автоматизація виробництва почалася ще до пандемії.

Наприкінці 2017 року, за оцінками McKinsey Global Institute, на 60% всіх робочих місць були автоматизовані більше 30% всіх ключових завдань. До 2030 року це торкнеться від 400 до 800 млн робочих місць у всьому світу. Згідно з даними Інституту Брукінгса, за останні 30 років темпи автоматизації постійно збільшувалися.

Бізнес теж перейшов на ланку автоматизації у зв'язку з пандемією. Але не виключено, що багато людей, повертаючись до нормального життя, знову почнуть відвідувати магазини та супермаркети.

До того ж, пацієнти з серйозними проблемами зі здоров'ям, цілком можливо, захочуть бачити своїх лікарів особисто. Таким чином, багато видів робіт залишаться неавтоматизованими. Однак загальні тенденції очевидні і, швидше за все, незворотні, пише unian.ua.

Люди навчилися також тримати дистанцію один від одного, все частіше бачимо, що друзі не вітаються за руку, як раніше, а лише кивком голови.

Ми не ходимо в гості і не кличемо друзів до себе. Тому, все частіше перебуваючи вдома наодинці зі своїми проблемами, думками, наражаємо себе на ще одну небезпеку - втрату психічної рівноваги.

За даними світових експертів, медиків, почастішали випадки суїциду, психологічних проблем зі здоров'ям, апатії до життя. Лякає невизначеність.