Число смертей від коронавірусу знижується вже третій день поспіль

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Минулої доби від коронавіруса COVID-19 в Китаї загинули 142 людини, число смертей знижується вже третій день поспіль. При цьому, протягом 12 днів знижується і кількість заражень за межами провінції Хубей, де почався спалах хвороби.

Як повідомляє DW, такі дані на ранок 16 лютого привів Держкомітет охорони здоров’я КНР. Водночас, загальна кількість заражених в Китаї становить 68 500 людей, від хвороби загинули 1665 осіб. За останню добу виявлено 2009 нових випадків зараження. Між тим на круїзному лайнері “Вестердам”, яких раніше відмовилися прийняти п’ять країн, був зафіксований один випадок зараження коронавірусом. Його знайшли у 83-річної американки, яка була

яка була скерована в госпіталь в Куала-Лумпур. Лайнер провів у морі два тижні, оскільки його відмовилися впустити в свої порти Японія, Гуам, Філіппіни, Таїланд і Тайвань. У четвер лайнер прийняла Камбоджа.
Раніше в заяві Верховного народного суду КНР, опублікованому на його офіційному сайті в Китаї йшлося про те, що людям, які навмисно розповсюджують новий коронавірус COVID-19, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 10 років, а також понад 10 років ув’язнення або смертна кара, – якщо наслідки будуть серйозними. Про це .