Чиновники КМДА скаржаться, що невідомі вкрали медалі та грамоти

unnamedУ прес-службі Київміськадміністрації запевняють: у приміщенні Київради невідомі проникли у комору, де зберігалася нагородна продукція – медалі та посвідчення до них, грамоти та подяки. У відділі нагород зазначають – аби перерахувати кількість медалей, що залишилися, та оцінити збитки, необхідно щонайменше тиждень, адже зараз пакунки з нагородами понівечені та розкидані, а крім того, наявну кількість потрібно звіряти з архівними документами.

У приміщенні Київської міської ради невідомі проникли у комору, де зберігалася нагородна продукція (медалі та посвідчення до них, грамоти та подяки). Як повідомили співробітники управління кадрової роботи і нагород апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), частину пакунків з медалями було вилучено з комори, де вони зберігалися, і розкидано в сусідніх приміщеннях та на сходах.

«Технічні працівники виявили, що двері до комори, в якій зберігалася нагородна продукція, відкриті. Коли ми прибули на місце – побачили, що замок зрізаний, все перевернуто, відсутня значна кількість медалей. Згодом, завдяки нашим співробітникам, ми знайшли в коморі їдальні близько 100 коробок з медалями та посвідченнями. Наразі ми наводимо лад, розбираємо сміття, аби мати змогу скласти ці нагороди, перерахувати їх та визначити, що зникло», – розповіла заступник начальника відділу нагород Валентина Бебко.

Аби з’ясувати, хто зламав двері до комори та розкидав пакунки з нагородами, на місці події працюють правоохоронні органи.