Чиновникам затягнуть паски: Зеленський пообіцяв зменшити зарплати нардепам, суддям й іншим держслужбовцям (Відео)

фото: Фейсбук Володимира Зеленського
фото: Фейсбук Володимира Зеленського

Президент Володимир Зеленський анонсував скорочення деяких видатків та висловив сподівання, що депутати на позачерговому засіданні підтримають зміни до державного бюджету, які передбачають створення Фонду боротьби з коронавірусом.

Як повідомив він у своєму відеозверненні, на період боротьби з коронавірусом скорочення зазнають, зокрема, заробітні плати державних службовців.

“Затягти паски мусять усі державні службовці. Незалежно від рангу та посади, вже з 1 квітня їхня зарплата не перевищує 47 тисяч гривень. Це стосується суддів, народних депутатів, прокурорів, працівників НБУ, ЦВК та багатьох інших чиновників. Такі ж самі обмеження стосуються і членів наглядових рад”, – сказав президент.


Зеленський висловив сподівання, що парламент на позачерговому засіданні 13 квітня ухвалить зміни до державного бюджету, в якому передбачено створення Фонду боротьби з коронавірусом у розмірі 66 мільярдів гривень.

За словами президента, гроші підуть на збільшення виплат лікарям, які протидіють коронавірусу, купівлю медичного обладнання та засобів індивідуального захисту, а також виплати особам, які втратили роботу. А майже 30 млрд гривень спрямовується пенсіонерам, зокрема на індексацію пенсій та виплату допомоги у розмірі 1000 гривень.

Водночас глава держави уточнив, що жодних скорочень не зазнають зарплати вчителів, стипендії студентів, видатки на наукову діяльність й армію.

One thought on “Чиновникам затягнуть паски: Зеленський пообіцяв зменшити зарплати нардепам, суддям й іншим держслужбовцям (Відео)”

  1. Нужно не зарплаты госслужащим уменьшать, а повышать эффективность судебной системы (в тч посадить всех коррумпированых судей), повышать эффективность государственного управления (в тч судить коррупционеров из всех уровней госуправления – парламент, кабмин, апарат президента, госрегуляторы, госкомпании) и ставить на правильные места профессионалов, а не “смотрящих”. Заявления о снижении зарплат самым важным для страны госслужащим (судьям, депутатам) это просто признак бессилия, поиск козла отпущения и PR

Comments are closed.