Чиновник Білого дому у Конгресі США: вимоги Трампа до Зеленського в телефонній розмові були однозначні (Відео)

Співробітник Ради нацбезпеки США Александер Віндман. Фото - AFP
Співробітник Ради нацбезпеки США Александер Віндман. Фото – AFP

Президент США під час телефонної розмови з Президентом України в липні цього року вимагав розслідування проти сина свого політичного опонента Джо Байдена.

Про таке однозначне сприйняття свідками цієї розмови заявив під час слухань у Конгресі США в рамках процедури імпічменту Трампа чиновник Білого дому Александр Віндман. Він був присутнім при цій розмові, повідомляють Факти ICTV.

Почувши, що саме Дональд Трамп каже Володимиру Зеленському, він відразу зрозумів, які глобальні наслідки це може мати, заявив підполковник Віндман.

Читайте також: Білий дім опублікував скандальну стенограму розмови Трампа і Зеленського (Повний текст українською)

Також співробітник Ради нацбезпеки США заявив на слуханнях, що в офіційно опублікованій Білим домом стенограмі розмови Дональда Трампа і Володимира Зеленського є пропуски окремих фрагментів розмови.

Читайте також: Імпічмент Трампа: слухання в Конгресі виявили ключову фігуру у тіньовій політиці США щодо України (Відео)

Емігрант з України Александр Віндман став першим чиновником Білого дому, який дав свідчення в справі імпічменту Президента США. Його свідчення в Конгресі стануть приводом, щоб там заслухали й інших свідків розмови двох президентів.

Читайте також: Стало відомо, хто зі світових лідерів налаштовував Трампа проти України (Відео)

Справа ж процедури імпічменту США рухається далі і вже незабаром будуть, можливо, відкриті слухання.

Всі подробиці - у відео Факти ICTV.