Чи варто користуватися послугами мікрофінансових компаній?

Мікрофінансові організації відрізняються наданням позик на максимально вигідних умовах. Наприклад, щоб стати клієнтом компанії і отримати можливості оформляти кредит на карту цілодобово, досить пройти нескладну процедуру реєстрації.

Вимоги до позичальників і умови онлайн кредитування на карту

Згідно з правилами мікрофінасового кредитування в Україні отримати позику можуть потенційні позичальники, які відповідають мінімальним вимогам:

  • наявність повнолітнього віку;
  • постійна реєстрація на території України;
  • готовність вказати паспорт і ідентифікаційний код.

Необхідно зауважити, що наявність або відсутність офіційного працевлаштування не є причиною для отримання відмови в наданні мікропозик. Мікрофінансові компанії цінують кожного свого клієнта, тому довіряють йому і готові надати лояльні умови кредитування, зокрема:

  • період дії договору про кредитування – 1 місяць з моменту підписання договору, ніс правом на автоматичну пролонгацію після оплати нарахованих відсотків;
  • річна процентна ставка визначається в індивідуальному порядку, при цьому при первинному зверненні вона становить всього 0,01%;
  • розмір кредитування залежить від перерахованих персональних даних потенційного позичальника. В середньому сума досягає 40 тисяч гривень.

Щоб оформити моментальний кредит на карту потенційним позичальникам не вимагається надання довідки про доходи. Перевагою мікрофінансової організації вважається відсутність прихованих комісій і платежів.

Способи отримання і повернення кредитних коштів за договором

Отримання позитивного рішення по сформованої заявці дозволяє протягом 10 хвилин виконати переклад за вказаними реквізитами банківської карти. За здійснення фінансової операції кредитор не утримує додаткової комісії, яка не передбачена договором про кредитування.

Закрити виниклі боргові зобов’язання перед кредитором можна одним з таких способів:

  • шляхом перерахування коштів безпосередньо з банківської карти позичальника на розрахунковий рахунок кредитора. Для цього необхідно використовувати зареєстрований персональний особистий кабінет на офіційному порталі мікрофінансової організації;
  • через касу будь-якого фінансової установи. З недоліків виділяють комісійний збір, який може досягати 3%. При цьому період очікування перерахування коштів сягає 3-х робочих банківських днів;
  • за допомогою інтернет-банкінгу;
  • через термінали самообслуговування. Для здійснення транзакції достатньо вказати реквізити кредитора і внести суму з урахуванням комісії в розмірі 3-5% від розміру фінансової операції.

Кожен із способів несе за собою певні переваги і недоліки. Позичальники самостійно визначають для себе оптимальне рішення.

На території України МФО за весь час існування зарекомендували себе з кращого боку і виступають надійним помічником у вирішенні фінансових проблем. Постійні клієнти можуть розраховувати на додаткові привілеї, що дозволяють економити на переплату.