Чужих не пустять: лише у Тернополі – шість блокпостів (Фото, Відео)

P3200021-nЗважаючи на останні події в державі, працівники міліції Тернопільщини посилюють заходи безпеки в області. Власне, в такому режимі вони працюють ще з 30 квітня.

Читайте також. У Тернополі не допустять провокацій, про які говорив Москаль (Відео)

Правоохоронці спільно з громадськістю докладають значних зусиль щодо забезпечення спокою в області, запобігання можливих провокацій 8 та 9 травня. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 6 травня.

- У ці дні правоохоронці будуть активно співпрацювати з громадськістю, - розповів начальник відділу охорони громадського порядку обласної міліції Борис Брик. - На території Тернопільщини є 31 блокпост, з них шість – у Тернополі. На них цілодобово чергують міліціонери спільно з добровольцями різних громадських формувань. Їхнє основне завдання – недопущення потрапляння в область радикально налаштованих громадян. Слідчо-оперативні групи працюють в посиленому режимі.

Читайте також. Нашим правоохоронцям, які нині служать у східних областях, потрібна допомога

Як уже повідомляла ІА «7 Днів-Україна», з 30 квітня міліція Тернопільщини працює в посиленому режимі. Для забезпечення охорони громадського порядку на території області щодня залучають максимальну кількість особового складу органів внутрішніх справ краю. Збільшилася кількість нарядів, які патрулюють вулиці обласного центру.

Нагадаємо, 8-9 травня сесією міської ради у Тернополі оголосили Днями жалоби за усіма загиблими у Другій світовій війні. У ці дні працівники міліції також будуть цілодобово чергувати у парках, місцях масового скупчення людей. До охорони громадського порядку у Тернополі будуть задіювати працівників райвідділів області.

Правоохоронці просять громадян в цей період бути особливо пильними, зберігати спокій і помагати міліціонерам у виявленні та затриманні підозрілих осіб, які можуть вчиняти провокативні дії на території Тернопільщини.

- У разі виявлення таких осіб телефонуйте 102, - закликають міліціонери. – Нині у працівників міліції Тернопільщини достатньо сил і засобів для охорони та безпеки жителів нашого краю.

Довідково. Про те, як забезпечити спокій і порядок та попередити протиправні дії на Тернопільщині впродовж 8-9 травня, говорили на засіданні обласного штабу охорони громадського порядку. Зустріч відбулася під керівництвом голови Тернопільської ОДА Олега Сиротюка. У рамках засідання штабу присутні обговорили план найближчих заходів щодо посилення безпеки на теренах краю. Зокрема, забезпечення блокпостів і шлагбаумів при в'їздах у місто, відпрацювання механізму розширення відеоспостереження у місті та області, посилення роботи, яка має на меті виявлення підозрілих осіб, посилення паспортного контролю, залучення добровольців до охорони правопорядку тощо.