Чуттєва Астаф’єва записала зворушливе відео про мир в Україні (Відео)

384089252
Астаф’єва вперше заговорила про війну в Україні

Солістка групи Nikita Даша Астаф’єва, яка днями роздяглася у вишуканій фотосесії, виклала в мережу відеоролик своєї власної ініціативи #UKissForPeace.

У її назві U – означає You, Ukraine і United. У кожному місті, де проходитиме концерт групи Nikita, Даша буде цілувати на вулиці простих людей, ділячись з ними частинкою своєї любові і віри в мир.

“Політичні конфлікти впливають абсолютно на всіх. Ворогують сусіди, друзі, розпадаються сім’ї … Я часто буваю за кордоном і мені задають багато питань про Україну. І це не просто цікавість. Я чую хвилювання і побоювання, але набагато частіше – співпереживання. І я розповідаю про життя тут, про реальні події, про те, чого насправді хочуть українці”, – йдеться у зверненні Даші.

Читайте також. Відомі українці міняють свої вишиванки на бронежилети (Фото, Відео)

Співачка не передає естафети, але якщо її порив знаходить у душі шанувальників відгук – вони теж можуть зробити світ трішечки кращим, нагадавши своїм поцілунком близькій або зовсім незнайомій людині про те, що любов це і є мир.

Нагадаємо, у серпні Nikita почала торгувати сувенірами зі своїми оголеними зображеннями. Сексуальне тріо відкрило власний інтернет-магазин.

Джерело: ТСН