Чутки про “страшне” у приміщенні Тернопільської ОДА – брехня (Відео)

P2110035-n«Готують силовий захват будівлі на Грушевського, 8. Туди стягують міліцію та невідомих у цивільному», – такими повідомленнями ряснів Інтернет учора, 14 лютого. Насправді у «білому домі» – все спокійно.

Читайте також. Тернопіль: як “губернатор” Хоптян пропонував Володимиру Стаюрі район очолити (Відео)

Про те, що насправді відбувається у приміщенні, яке суд зобов’язав мітингувальників звільнити, – у прямій мові керівника Штабу національного спротиву, голови виконкому Народної Ради Володимира Стаюри (див. відео). Таке експрес-інтерв’ю свободівець дав перед початком Народної олімпіади, яку сьогодні, 15 лютого, проводили у Тернополі.

Читайте також. Затриманий у Черкасах тернополянин – уже в дорозі додому

Отже, протестуючі, ймовірно,  таки звільнять «білий дім». Але це станеться лише в тому разі, якщо звільнять усіх ув’язнених активістів Євромайдану.

Читайте також. У неділю в Тернополі – “Інструмент свободи”, віче та Петро Порошенко

Нагадаємо, Всеукраїнська акція «Інструмент свободи – співай вільно!» відбудеться у Тернополі у неділю, 16 лютого. Пройде вона перед парком ім. Т.Шевченка, поруч із пам’ятником С. Бандері (навпроти «білого дому»). Початок – об 11 годині. Традиційно о 12.00 на тій же площі відбудеться народне віче. Очікують там представника опозиційних сил у парламенті – народного депутата України Петра Порошенка.