ЧС-2018 з Росії в Україні можуть не транслювати

ф1Проведення Чемпіонату світу з футболу у Росії РФ буде використовувати з метою пропаганди “руского міра”, відтак в Україні трансляцію турніру, на якому будуть перші особи країни-агресора, можуть заборонити.

Профільний комітет українського парламенту сьогодні на своєму засіданні рекоментував Верховній раді заборонити трансляцію ЧС-2018. Про це повідомляє в Твіттер медіаексперт Світлана Остапа.

“Комітет свободи слова підтримав проект постанови 8343 про недопущення трансляції ЧС з футболу в Росії”, – написала медіаексперт.

Читайте також: Український телеканал покаже матчі Чемпіонату світу з футболу — ЗМІ

Як пише “УП“, Постановою № 8343, внесеною до Верховної Ради 11 травня, пропонується визнати, що трансляція в Україні заходів, які відбуватимуться на території РФ в рамках проведення ЧС 2018, вважатиметься такою, що порушує законні права та інтереси громадян України внаслідок збройної агресії і тимчасової окупації Російською Федерацією частини території України.

В пояснювальній записці йдеться про те, що в заходах ЧС 2018 братимуть участь перші особи Росії, а засоби масової інформації країни-агресора використають таку можливість для всілякої популяризації Російської Федерації на міжнародній арені, попри засудження цивілізованим світом агресивної політики Росії та санкцій проти Росії.

На думку авторів постанови, заборона трансляції сприятиме реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації.

Крім цього – не допустить популяризацію в Україні держави-агресора.