ЧС-2018 побачать не всі глядачі – “Інтер” закодував свій сигнал

ф1Кодування супутникового сигналу – це вимога ФІФА.

Як повідомляє на своєму сайті телеканал “Інтер”, у телеглядачів ефірного аналогового мовлення проблем з переглядом матчів бути не повинно.

“На телеканалах «Інтер» та НТН, які є офіційними мовниками …чемпіонату світу з футболу FIFA 2018, в період з 11 червня по 15 липня буде застосовуватися система кодування супутникового сигналу BISS. На вимогу FIFA, супутникова ретрансляція матчів дозволена виключно з використанням системи кодування супутникового сигналу”, – йдеться в повідомленні.

В абонентів аналогового ефірного мовлення, DVB-T2, кабельного, IPTV і супутникових платформ не виникне труднощів з прийомом сигналу: розкодування відбудеться автоматично, запевняють на “Інтері”.

"За відсутності сигналу телеканалу «Інтер» і НТН телеглядачі можуть звернутися в контакт-центр Inter Media Group за номером 0-800-508-650 (дзвінки безкоштовні зі всіх телефонних номерів, в тому числі мобільних)", - радять телевізійники.

Читайте також: ВР уже не встигне заборонити трансляцію ЧС-2018 з Росії в Україні

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», телеканал "Інтер" прямо перед ЧС-2018 перекупив права на трансляцію чемпіонату в НТКУ, яка придбала ці права ще до Майдану в 2013 році.

Читайте також: Комбат 128-ї бригади ЗСУ звернувся до футбольних уболівальників України (Відео)

За обставин російської агресії Перший національний вирішив, що транслювати змагання з країни-агресора для державного телеканалу України буде неприйнятно і вистави права трасляції на продаж. Купила їх група компаній "Інтер".