Чотирилапа подруга українських бійців важко захворіла (Фотофакт)

14379905_1155719317819101_1993740548694549616_o-1024x768

Помічниця українських бійців собака Ефка захворіла.

Про це пише у своєму блозі боєць УДА Олена Білозерська.

Далі її текст:

“Ефка важко хвора. Діагноз – вірусний ентерит. Шанси вижити – приблизно 50/50.

Читайте також: Фронтове мі-мі-мі: нова історія про чотирилапу подругу українських бійців (Відео)

Ввечері вона була ще нормальна – може, трохи менше їла, ніж звичайно, і трохи менше бігала. Зранку її не було. В обід я влаштувала обшук, гідний працівника спецслужби, і знайшла її напівживою, у непримітному куточку на купі старого дрантя.

Треба віддати належне моїм хлопцям, я пишаюся ними. Коли я сказала: "Заводьте машину, везем Ефку в лікарню", не побачила навіть перекривленої мармизи.

За годину Собакіна була в клініці. Ага, я в неділю знайшла працюючу клініку.
Коли лікар дізнався, що чотиримісячна дворняга виконує команди і взагалі нічого не боїться - був, м'яко кажучи, здивований. Сказав, що шанси є, що ми встигли вчасно, і поборотися за собаку варто.
Ефці зробили крапельницю, накололи антибіотиками, поставили катетер. Я накупила прірву ліків. Вертаюся з нею на базу. Вона не ходить - ношу на руках. Найближчі три дні будуть вирішальними.

Коли мене вчергове знадобилося за щось облити брудом, хтось пригадав, що в мене на совісті тяжкий гріх - рік тому я брала відпустку з фронту, щоб пошукати власного кота. Тепер з'явився ще один - я мала завтра з групою їхати на передок, але мені дозволили поїхати на три дні пізніше. Спробую виходити Ефку. І хто що думає з цього приводу - мені абсолютно пофіг".