Чотири російські ракети впали в Ірані, не долетівши до Сирії

Згідно з даними американської розвідки, як мінімум чотири ракети розбилися на території Ірану в той момент, коли вони летіли до Сирії.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на телеканал CNN.

Згідно з даними американської розвідки, як мінімум чотири ракети розбилися на території Ірану в той момент, коли вони летіли до Сирії. Одне джерело каже, що це могла бути просто аварія, проте інший співрозмовник телеканалу це підтвердити не зміг. Також невідомо, де саме розбилися ракети.

Читайте також: Росія обстріляла три лікарні у Сирії

CNN нагадує, що кораблі Каспійської дивізії базуються в Каспійському морі. Це означає, що для досягнення Сирії їм було потрібно перелітати Іран і Ірак.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу повідомив, що російські кораблі Каспійського флоту атакували позиції терористів "Ісламської держави", удари завдали на відстані близько 1500 кілометрів високоточною зброєю. Всі цілі, за його словами, були вражені.

Читайте також: Проти ІДІЛ спрямовані лише 10% авіаударів РФ у Сирії — США

Міноборони опубліковало відео, на якому зображено траекторію польоту ракет. Дійсно, вони летіли через територію Ірану і Іраку. Кінцевою метою була Сирія. Удари були нанесені з ракетних кораблів "Град Свияжск", "Углич" та "Великий Устюг". Зазначалося, що вони були нанесені крилатими ракетами.