Російські окупанти на Донбасі різко зменшили кількість обстрілів

мінометний обстріл кілька мінометів літо18 червня російські окупанти на Донбасі вчинили втричі менше обстрілів, як за попередню добу. Вірогідною причиною цього є зустріч Тристоронньої контактної групи в Мінську, що має відбутись сьогодні. Зменшенням кількості обстрілів російські найманці на Донбасі, вірогідно, мають намір продемострувати своє “прагнення” до миру.

Як повідомляє штаб ООС у Фейсбук, протягом доби 18 червня російські окупанти на Донбасі вчинили 11 обстрілів, тоді як 17 червня таких обстрілів зі сторони бойовиків було 34.

Упродовж минулої доби ворог продовжував застосовувати заборонене Мінськом озброєння, зокрема міномети калібру 82 і 120 мм.

Внаслідок ворожих обстрілів по всьому фронту 18 червня в українських бійців є санітарні втрати: 3 поранених, 2 – травмованих.

Читайте також: Бійці ЗСУ на передовій Донбасу влучним пострілом знищили вогневу позицію окупантів (Відео)

У ніч на 19 червня російські окупанти Донбасу вже тричі відкривали вогонь. Серед українських військових внаслідок цих ворожих обстрілів 1 загиблий, 1 поранений.

На всі ворожі обстріли ЗСУ відкривала вогонь у відповідь. Втрати бойовиків, повідомили в штабі ООС, уточнюють.

Читайте також: Головнокомандувач ЗСУ зробив ключову заяву про наказ українським бійцям «перестати стріляти» на Донбасі (Відео)

ф1ф2