Чортківщина: до громадських робіт залучили більше 300 безробітних

ChortkivskyiДо громадських та інших робіт тимчасового характеру в Чортківському районі від початку 2014 року залучили понад 300 шукачів роботи.

У тому числі у громадських роботах, які здійснювали як на території місцевих сільрад, так і в Чорткові, взяли участь понад 140 безробітних. Усе – завдяки співпраці влади, служби зайнятості та роботодавців.

Читайте також. Тернопілля: лише за місяць електронні цифрові ключі надали 1133 клієнтам

– Органи місцевого самоврядування, як ніхто інший, зацікавлені в організації згаданих робіт, адже на владі безпосередньо лежить відповідальність за стан населених пунктів, – каже голова Полівецької сільської ради Іван Гонсевич. – А громадські роботи, які організовують на паритетній основі за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття і місцевих бюджетів, дозволяють економити бюджетні кошти.

Зокрема, Полівецька сільська рада торік профінансувала громадські роботи на 1,9 тисячі гривень. Уже цьогоріч на таке фінансування заклали 4 тисячі, і безробітні селяни займалися благоустроєм села, впорядковували території навколо місця поховання воїнів УПА та каплички, що збудована до Дня Незалежності України. Наразі у Полівцях особи зі статусом безробітного облагороджують територію дошкільного навчального закладу.

Читайте також. Бучацький район: безробітним пропонували роботу за професією швачка

Ще одним постійним партнером райцентру зайнятості є комунальне підприємство «Чортківський ККП». У 2013 році тут до громадських робіт залучили 123 безробітних. З початку цього року у благоустрої території парку відпочинку та дозвілля, скверів, вулиць Чорткова, міських кладовищ вже взяли участь 115 осіб.

Софія Левицька