Чортків: за гроші, зібрані під час благочинних акцій, придбали ліки для сімей воїнів АТО (Відео)

ЧортківМайбутніх медиків навчають ділитися промінчиками добра, аби самим ставати добрішими.

День святого Миколая у Чортківському медичному коледжі відзначили благодійної акцією. Студенти, викладачі, воїни АТО і їхні родини. Без подарунків ніхто не залишився.

Читайте також. «Доведіть людям чіткі правила гри», — вимагає нардеп з Тернополя (Відео)

Колектив Чортківського медичного коледжу вважає себе родиною. Щорічно до нього приймають і дітей-сиріт. Сьогодні їх – 35. Тут їх не лише навчають, а й увагою і турботою дарують відчуття рідного дому. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Коледж – великий: 1700 студентів, 200 штатних викладачів і викладачі, які працюють за сумісництвом. Але власне є тут це почуття родини, і ці діти зразу стають нашими, – каже заступник директора з гуманітарних питань Чортківського медичного коледжу Василь Панасюк.

Читайте також. Тернопільщина ще здатна поселити 226 переселених громадян

Викладачі розповідають, діляться з вихованцями не лише медичними знаннями і вміннями, а й життєвим досвідом. Навчають і грішми розпоряджатися, і в побуті собі зарадити. І відповідати за свої вчинки. Родинні зв’язки не обриваються і після завершення навчання, розповідають викладачі і студенти.

У святковий день студенти і самі отримали подарунки, і подбали про інших – це теж ознака доброї родини.

– У коледжі ми проводили різні акції. Виготовляли іграшки. Частина їх прикрашає нашу ялинку, решту викладачі викупили додому. Студенти готували канапки, реалізовували каву викладачам, друзям, таким чином зібрали чималу суму, – каже завідувач аптеки коледжу Олег Михайлюк.

За виручені гроші придбали ліки для сімей воїнів АТО. Не залишилися без уваги і солдати.

– Студенти Чортківського державного медичного коледжу приготували такі невеличкі солодкі подарунки. Хочемо, щоб до кожного воїна прийшов такий святий Миколай. Ми, напевно, як і кожна людина в Україні, молимося за мир і спокій. Надіємось, що вони отримають подарунки і наші листи, адресовані їм, – розповідають учасники акції.

Довідково. Подробиці про родинне свято у Чортківському медичному коледжі дивіться у програмі Галини Мацейків – “Погляд зблизька” у неділю, 21 грудня. Початок – о 14-й.