Чортків: опинившись без роботи, жінка наважилася розпочати власний бізнес

+оксана хвалаОдним зі шляхів вирішення проблеми безробіття для людини, яка втратила роботу, може стати відкриття своєї справи.

У скрутний період економічної кризи не всі знаходять пристойну роботу, а дехто і взагалі її втрачає.

Читайте також. Тернопілля: майже половина населення краю відвідала Центри обслуговування платників податків

Найгостріше це питання стоїть у селах і маленьких містечках. Нескінченні й безрезультатні спроби працевлаштуватися виснажують людей, ситуація стає нестерпною. Саме такі обставини спонукають громадян до рішучіших дій, зокрема, – стати на шлях підприємницької діяльності.

Так сталось і з Оксаною Хвалою – молодою жінкою, яка, пропрацювавши шість років продавцем непродовольчих товарів в одного із приватних підприємців Чортківщини, залишилася без місця праці. За допомогою у працевлаштуванні звернулась до Чортківського районного центру зайнятості (РЦЗ).

Читайте також. Тернополянам пропонують внести пропозиції щодо зменшення кількості податків

Під час інформаційного семінару з орієнтації на підприємницьку діяльність жінка дізналася, що однією із соціальних послуг служби зайнятості є допомога у започаткуванні власної справи, а на семінарі «Від бізнес-ідеї до власної справи» довідалася про перспективи розвитку підприємництва в районі та вирішила спробувати свої сили у бізнесі. Для набуття необхідних знань за спрямуванням РЦЗ закінчила безкоштовні цільові курси «Менеджмент малого підприємництва».

Напрямок власної справи пані Оксана обрала не вагаючись – надання послуг з художнього декорування урочистих подій, адже це завжди було її захопленням. Успішно захистила бізнес-план і 25 листопада 2013 року зареєструвалася як приватний підприємець.

Читайте також. Закінчується жовто-блакитне літо-2014 у Тернополі (Фото, Відео)

Сьогодні Оксана Хвала – власник магазину «Феєрія», де покупці можуть придбати матеріали та вироби до різного святкування, а саме: букети із цукерок, композиції із повітряних кульок (арки і тому подібне), вітальні листівки, запрошення, бонбоньєрки. Тут же можна замовити оздоблення залів на весілля і дня народження.

Оксана Хвала дуже задоволена своєю справою, адже бізнес розвивається, клієнтів не бракує. Майстриня вже замислюється над тим, щоб залучити до роботи помічників. А де їй допоможуть у підборі сумлінних працівників, вона знає – у районному центрі зайнятості.

Софія Левицька