Чорний дим від бензовоза армії РФ сягав неба: бійці ЗСУ показали знищення ворожої техніки (Відео)

Фото – скріншот з відео

Українські військові точними ударами знищили кілька одиниць бронетехніки та паливозаправник російських окупантів.

Про це повідомили бійці 45 бригади ЗСУ, виклавши відео на підтвердження.
Читайте також: Експерт пояснив, яку заміну крейсеру “Москва” намагаються створити війська РФ (Відео)

Українські військові знищили бензовоз на базі, куди приїздила заправлятись бойова техніка окупантів. Точний удар по ворожому паливозаправнику українські артилеристи завдали з гармати "Піон" за допомогою коригування вогню безпілотником. Про влучність удару ЗСУ по ворогу свідчать зняті безпілотником відеокадри: чорний дим від охопленого вогнем бензовоза армії РФ сягав неба.

Як повідомляє "Мілітарний", SPECTATOR-M1 – це безпілотний авіаційний комплекс вітчизняного виробництва ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова

езультативний бойовий тест-драйв українського БПЛА SPECTATOR в 45-й Окремій артбригаді! В підрозділі на передовій завжди є робота для безпілотників. Космічна розвідка як раз надала дані – є достойна ціль, ворожий об’єкт. Злітали безпілотником ввечері на дорозвідку, підтвердили – працюємо! Притримали "смачне" на ранній ранок наступного дня. Знову вилетіли і за підтримки гармати 2C7 чітко та обережно опрацювали. Гарячий запах українського "Піона", а саме так називається ця гармата – останнє, що відчули окупанти. У орків мінус паливозаправник, та декілька одиниць легкої бронетехніки. У нас – чудовий настрій від результативної співпраці", - написали в коментарі до відео бійці 45-ї окремої артбригади ЗСУ.

Читайте також: Українські десантники показали наслідки бою з “елітним” підрозділом армії РФ (Відео 18+)