Чорний дим над Києвом і загроза вибуху: масштабну пожежу складів із ризиком для життя гасили понад добу (Відео)

ф1Понад десять тисяч квадратних метрів чотириповерхового складу будматеріалів на лівобережжі Києва, що зайнявся вдень 2 лютого, гасили понад добу.

Як повідомляє ГУ ДСНСУ у Києві, постраждалих внаслідок пожежі немає, та будівля вигоріла дощенту і конструкція може завалитись: оскільки вогонь знищив частину несучої стіни споруди, склад міг будь-якої миті впасти. Крім того, у будівлі були газові балони, що могли спричинити потужний вибух.

“Під час пожежі з будівлі рятувальники з ризиком для власного життя винесли 12 газових балонів, тим самим попередивши можливий вибух . Також відбулося руйнування 2-х перегородок в складській будівлі та частково зруйновано  1-несучу стіну будівлі. Рятувальники ліквідовували пожежу з ризиком для життя, але  дотримуючись правил безпеки праці”, – сказан ов повідомленні надзвичайників Києва.

Трохи більше, як за добу понад 130 рятувальників вогонь врешті подолали, не давши йому перекинутись на сусідні будівлі.

За даними надзвичайників, великий масштаб пожежі спричинений кількома факторами: склад містив багато горючих метеріалів, на службу 101 зателефонували не відразу, як спалахнув вогонь, приміщення складу не мало належних перегородок, відтак вогонь поширювався безперешкодно; склад не мав належного забезпечення на випадок пожежі - рукави для подачі води надзвичайники прокладали здалеку, ствіорюючи цілі магістралі.

ф2

Причину пожежі встановить слідство.

Як гасили пожежу, чорний дим від якої стояв над Києвом понад добу - у фот оі відео рятувальників.