У Чорному морі третій день шукають українців із судна Arvin, що розвалилось навпіл (Відео)

У Чорному морі триває пошуково-рятувальна операція – шукають ще трьох членів екіпажу українського коробля Arvin, який 17 січня затонув біля берегів Туреччини.

На сьогоднішній ранок зниклими безвісти вважають трьох членів екіпажу суховантажу Arvin. Екіпаж складався з 12 осіб, з яких 10 – громадяни України і двоє – РФ. Берегова охорона Туреччини відразу після катастрофи врятувала 6 членів екіпажу, 5 з яких – українці. Тіла трьох членів екіпажу знайшли невдовзі після катастрофи, а 18 січня їх ідентифікували. Із трьох загиблих – двоє громадян України. Це командир корабля та матрос.

“Відбулося опізнання, підтверджено смерть двох громадян України. Пошуково-рятувальна операція не припинялася, вона триватиме і завтра. Безвісти зниклими числиться три особи, яких активно шукають”, – повідомив “Укрінформу” ввечері 18 січня керівник консульського відділу посольства України в Туреччині Андрій Білик.

Як повідомляє ТСН, врятовані українські моряки розповіли, що судно Arvin, яке йшло з Грузії до Болгарії, потрапило в шторм, розкололось на дві частини і затонуло за кілька хвилин.

Експерти кажуть, що судно давно вичерпало свій ресурс експлуатації і не могло витримати штормових хвиль Чорного моря.

Судновласником суховантажу Arvin, який ходив під прапором Палау, є одеська компанія. Там наразі кораблетрощу свого судна не коментують.

Більше подробиць – у сюжеті ТСН