Чому ворожі «Гради» змогли підійти до Маріуполя на відстань пострілу?

imagesГромадські активісти та військовослужбовці вважають, що провину за загиблих маріупольців під час обстрілу бойовиками міста 24 січня, несе також військове керівництво, яке дозволило підійти «ворожим «Градам» до міста на відстань пострілу. Таку думку висловив у соцмережі журналіст Роман Бочкала.

Українські військові невдоволені тим фактом, що СБУ хоч і регулярно «ловить» переговори бойовиків про проведені операції на сході України, але не вживає оперативних дій, щоб запобігти запланованим терористами атакам.

«Згоден з Гулівець Андрій і ми вчора це з вояками обговорювали – за трагедію в Маріуполі відповідальні і ті, хто дозволив ворожим «Градам» підійти до житлових кварталів на відстань пострілу. Я радий що СБУ слухає і постфактум викладає цинічні переговори терористів. Але, може, якось можна було попередити, не дати зробити залп, дати «відповідь», раз ми знали про плани терористів? Оперативно спрацювати», – заявляє Бочкала.

При цьому журналіст зазначає, що три лінії оборони, якими керівництво країни заспокоювало співгромадян ще влітку, насправді не захистили маріупольців від атаки терористів. Тому, ймовірно, Маріуполь, як і раніше, уразливий перед російськими окупантами і їх цинічними найманцями.

«Я пам'ятаю, як влітку навколо Маріуполя створювалася перша лінія оборони, друга, третя... Але гріш їм ціна, якщо «Град», як з'ясовується, може спокійно підійти і розхірачити житловий квартал! Або якщо з цим нічого не можна вдіяти, то чому не евакуюються люди? Скільки ще в Маріуполі таких вразливих місць?», - обурюється журналіст.

Раніше ми повідомляли: Системи залпового вогню «Град», які брали участь в обстрілі житлових кварталів Маріуполя, спішно відводяться на територію Росії. Тим часом танки і російські військовослужбовці, вони розстрілювали городян, усе ще залишаються в окупованих містах Донбасу.