Чому українцям відмовляли в перетині кордону

бвЗа період дії безвізу в перетині кордону відмовлено 55 громадянам України. Це сталося переважно через неспроможність підтвердити мету поїздки та на виконання доручень державних органів.

Загалом від початку дії безвізових поїздок в країни Європи оформлено більше 3,6 млн наших співвітчизників. Про це повідомила адміністрація прикордонної служби. Майже 170 тис. громадян України (в липні – 91 тис. громадян України) скористалися перевагами спрощеної системи. В рамках безвізу 38% осіб слідували за кордон авіаційним транспортом. Решта українців користувалися залізницею чи перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з ЄС. Найбільша активність подорожуючих спостерігалася на кордоні з Польщею та Угорщиною.

Читайте також: Між Україною і Канадою запрацювала зона вільної торгівлі (Інфографіка)

У липні минулого року понад 1,29 млн. громадян України перетнули кордон з країнами Європейського Союзу, з них 1,13 млн. осіб прямували наземним транспортом. За такий період, але вже у 2017 році, до країн ЄС прослідувало близько 1,9 млн наших співвітчизників. При цьому все більше українців почали використовувати авіаційний транспорт, загалом літаками в європейські країни відлетіло 27% наших громадян. Нагадаємо, з 11 червня цього року в Україні запроваджений безвізовий режим з країнами Європейського Союзу, що значно спрощує процес перетину державного кордону для українців.