Чому студенти ходять і не ходять на Майдан (Фото, Відео)

«IMG_1807-nМи боремося за своє європейське майбутнє і відстоюємо його на Майдані. Стояти будемо до кінця».

Так кажуть студенти, які приходять на Євромайдан у Тернополі. Вчора школи і вищі навчальні заклади міста відновили навчання після тижневої участі у страйку. Після навчання близько обіду на Майдані Тернополя їх було значно менше, ніж у дні загальноміського страйку. Прийшли, кажуть, – свідомі. Свідомі приїхали і з районів Тернопільської області.

Студенти Теребовлянського вищого училища культури (в центрі з прапором ЄС - Роман) кажуть, що на Майдан до Тернополя приїхали самі і за покликом серця.
Студенти Теребовлянського вищого училища культури (в центрі з прапором ЄС – Роман) кажуть, що на Майдан до Тернополя приїхали самі і за покликом серця.
Так само за покликом серця після пар прийшли на Майдан студентки-майбутні журналісти Тернопільського Галицького коледжу ім. В'ячеслава Чорновола. Запевняють: майбутнє України - у ЄС.
Так само за покликом серця після пар прийшли на Майдан студентки-майбутні журналісти Тернопільського Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола. Запевняють: майбутнє України – у ЄС.
Студентки Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Олена і Аліна переконані: стояти за майбутнє країним треба до кінця.
Студентки Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Олена і Аліна переконані: стояти за майбутнє країни треба до кінця. І шкодують, що так думають не всі їх однолітки. Більше – у відео ІА “7 Днів-Україна”