Чому школа з викладанням англійською чудово підходить для дитини? Допомагає розібратися Британська міжнародна школа

Вибір навчального закладу для дитини – важливий та відповідальний момент, над яким батьки мають добре подумати. Адже середня освіта стає фундаментом для подальшого навчання в університеті та здобуття професії.

Щоб дати дитині найкраще, багато батьків роблять акцент на англійську мову. Відповідно, вони шукають школу, де цьому нададуть особливу увагу. Так, варто вибрати заклад, де діти не просто вивчатимуть англійську, а все навчання буде на ній. Це дозволить дитині в майбутньому досягти більш високих результатів, і саме Британська міжнародна школа докладніше допоможе у цьому розібратися.

Чому вигідно обрати такий навчальний заклад?

Багато хто так і не розуміє, чому для дитини потрібно спеціально шукати престижну школу, якщо можна знайти ліцей з поглибленим вивченням англійської мови. Тільки це не зовсім те, чого можна досягти. Є певні тонкощі, які тут упускають.

Навчання у школі, де всі предмети викладають іноземною мовою, дасть більше перспектив. Так можна виділити кілька важливих моментів:

• За рахунок того, що все навчання відбувається іноземною мовою, це дозволяє отримати відмінні знання. Вони дадуть змогу надалі досягти чудових успіхів.

• Після закінчення навчання учні складають міжнародні іспити. Як результат, вони одержують відповідний диплом. Це дозволяє надалі вступити до світових університетів без особливих проблем.

• Якщо є бажання, можна паралельно навчатись за державною програмою. Після її закінчення учні одержують атестат українського зразка, що дозволяє вступити до державних університетів. Це дає чудовий вибір дитині.

• Оскільки поглиблене вивчення англійської мови краще розпочинати якомога раніше, можна віддати до школи дітей від 3-х років. Для найменших буде створено особливі умови, щоб їм було максимально комфортно. Також можуть розпочати навчання і старші діти. Це все реально. Головне, щоб дітям потім було нескладно розібратися у програмі.

Крім того, навчання в такій школі дозволить дітям вільно спілкуватися з іноземними студентами, адже тут навчаються не лише місцеві. Відповідно, це сприяє вмінню налагоджувати контакти, заводити нові знайомства.

До того ж не варто забувати про різні олімпіади, конкурси. А це не лише національні, а й міжнародні. Участь у них дозволить дитині здобути нові знання. А ще — це відкриває певні перспективи.

Якщо розібратися, то це далеко не всі позитивні моменти, навчання дитини в міжнародній школі. Тут вона отримає більше знань, ніж ходитиме до звичайної школи з поглибленим вивченням англійської мови. Вам тільки залишається підібрати для дитини такий варіант, а Британська міжнародна школа створить усі необхідні умови.