Чоловік, який втратив у пожежі в Кемерово дружину й трьох дітей, розповів подробиці (Відео)

125 березня пожежа, що сталася у чотириповерховому торговому центрі “Зимняя вишня” в Кемерово в Росії, вразила тих, хто хоча б поверхово був обізнаний з подробицями. За даними міністерства надзвичайних ситуацій РФ на 26 березня було відомо про загинуло 64 людини, за словами родичів серед них – 41 дитина.

Ставлення влади до біди людей, замовчування тривалий час події на центральних каналах, намагання згладити трагізм ситуації, ставлення президента країни до того, що сталося, обурило людей, які виходили на мітинги. На одному з таких не приховував свого ставлення до керівництва держави чоловік, який втратив у цій пожежі найближчих — дружину, сестру, дроє дітей. У мережі з’явилося відео його розповіді:

«Мене звуть Ігор, Востріков Ігор. У цій пожежі загинула моя сестра Сабадаш Олена, моя дружина Вострікова Олена і троє моїх дітей: сім, п’ять і два роки. Загинули вони бо, були замкнені в залі кінотеатру. І про це ніде не говориться. Дзвонили звідти просили допомоги: “Нас замкнули, ми задихаємося”. Ніхто не допоміг. Про кількість жертв нам брешуть. Ми тут нарахували вже від 200 до 350. Можливо, більше».

Як з’ясувалося, такої чисельності загиблих не було. Пізніше повідомили офіційні дані про загиблих. Також користувачі мережі з’ясували, що чоловік, у якого таке велике горе, свого часу дуже тішився вторгненню Росії на територію України, захопленню Росією Криму й Донбасу, захоплювався Путіним.

Відео з ресурсу inforesist.org