Чоловік у сусідів крав лише комп’ютерну техніку

компЗі схожими заявами про крадіжки до правоохоронців звернулися нещодавно двоє жителів Кременця.

Читайте також. Одна пані забула карточку у банкоматі, інша – цим скористалася

Потерпілі розповіли, що приблизно в одну і ту ж пору з їхніх помешкань хтось украв комп’ютерну техніку, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

До будинків злодій проник, розбивши вікна. Ані готівка, ані будь-які інші цінні речі, окрім комп’ютерів, його не цікавили. Злодієм виявився місцевий житель, який проживає на одній вулиці з потерпілими. Не дивно, що чоловік добре знав, коли господарів не буває вдома та був упевнений, що в них є чим поживитися.

Читайте також. Поки злодій добирався попутками, вдома його вже чекали правоохоронці (Фото)

– У підозрюваного вилучили один комп’ютер, інший він встиг продати, – повідомив начальник Кременецького райвідділу внутрішніх справ Василь Крайник.

Покупця  на техніку, як каже зловмисник, він знайшов швидко. Всього за системний блок, монітор, мишку та клавіатуру вторгував близько тисячі гривень. Вірогідно, майже за безцінь продав би й інший комп’ютер, але не встиг.

Довідково. За вчинене зловмисникові доведеться відповісти. Ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України, у порушенні якої звинувачують кременчанина, передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Триває розслідування.