Членів Партії регіонів на Тернопіллі “попросять” з керівних посад

P1010070-nЧлени Партії регіонів, які обіймають посади керівників комунальних підприємств обласної ради, повинні звільнитися.

Таку пропозицію їм зробив голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець. Він розповів 24 січня, що вже радив цим людям визначитися. Вони, мовляв, мали час для того, аби покласти партквитки на стіл. Але наразі досі цього не зробили.

Читайте також. Заступника “губернатора” тернополяни заглушили криками “Ганьба!” (Відео)

– Громадськість Тернопільщини підтримує Євромайдан та засуджує дії «Беркуту» і військовослужбовців, які жорстоко б’ють протестувальників і стріляють у людей на вулиці Грушевського у Києві, – каже він. – Проте члени партії покидати її відмовилися, говорячи, що вони свій вибір уже зробили і дотримуватимуться його.

Таку позицію Василь Хомінець вважає несумісною із перебуванням на керівній посаді установи обласної ради. Загалом їх, за його словами, близько 100. Цифру, скільки саме є керівників-регіоналів, пан Хомінець назвати не зміг.

Читайте також. Тернопіль: ранок у захопленому “білому домі” – люди йти з ОДА не збираються (Відео, Фото)

– Причина не в тому, що я їх не бачу на цих посадах, їх на цих посадах не бачить громада Тернопільської області, – додає він. – Це – ініціатива людей, які приходять до мене на прийом. Тому тепер ми цим керівникам пропонуємо звільнятися.

На яких підставах звідти звільнятимуть членів провладної партії, поки що невідомо. Проте Василь Хомінець сказав, що використовуватиме тільки законні методи. Власне, ці люди самі повинні звільнитися, а якщо цього не станеться то щодо них застосують громадський тиск.