“Честь і доблесть” – відзнака за те, що пройшов шлях від оперуповноваженого до начальника райвідділу (Фото)

imagesНа ювілей, який відзначав днями колишній начальник Збаразького райвідділу міліції, нині ветеран ОВС – Михайло Олексюк зібралося багато гостей.

Читайте також. Отець Іван Січкарик з Тернополя написав книгу на 508 сторінок італійською мовою (Фото)

Окрім родичів, привітати ветерана прийшли друзі та колеги, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 6 червня. 80 років прожити – не ниву перейти. Доля щедро відміряла Михайлу Івановичу і радощів, і труднощів, але він йшов життям із високо піднятою головою, і завжди залишався людиною.

Народився Михайло Олексюк у 1934-му на Зборівщині, у селянській родині. Після закінчення школи юнака призвали в армію. Службу ніс у далекому Туркестані. Після демобілізації повернувся на батьківщину й вступив до тодішньої школи міліції у Львові. Перше професійне призначення у Збаразький райвідділ міліції для Михайла Олексюка стало доленосним. Тут він пройшов шлях від оперуповноваженого служби дізнання до начальника райвідділу.

Читайте також. Тернопільський район отримав нового прокурора – Володимира Соколишина

Робота забирала чимало сил і часу, але завжди Михайло Іванович пам’ятав, що вдома на нього чекають його найдорожчі жінки – дружина та дві доньки.

- Батько завжди був і до цього часу є нашою опорою і підтримкою, - каже молодша донька ювіляра Ніна. - Він ніколи і ні в чому нам не відмовляв.

На пенсію Михайло Іванович вийшов у 1985 р. Та перепочинок був недовгим. Уже за кілька років досвідчений вартовий порядку повернувся у рідний райвідділ, де ще десятиліття пропрацював слідчим. Тож чимало теплих слів для іменинника знайшлося й у колишніх підлеглих і колег.

- Михайло Іванович був для нас старшим і мудрим товаришем, добрим наставником, - розповідає перший заступник начальника Збаразького райвідділу міліції Руслан Поліщук. - Увесь свій час, досвід, розум він віддавав нашій нелегкій справі.

Голова обласної ветеранської організації Григорій Головатий від ім’я асоціації ветеранів МВС вручив ювіляру почесну відзнаку «Честь і доблесть».