Черкаські прикордонники впіймали повітряного контрабандиста та вилучили літак

фото: Нацполіція України

Подія талася у Хлистунівці на Черкащині Тут оперативні співробітники Чернівецького загону затримали пілота та вилучили надлегкий літак типу Zenith без бортового номера. Про це повідомила пресслужба Нацполіції України.

Пілот на літаку порушував кордон з Румунією в межах Чернівецької області.

У ході проведення комплексу оперативних заходів, вдалося виявити літак Zenith та затримати пілота-контрабандиста.

Завдяки проведеній оперативній роботі охоронці кордону встановили злітно-посадковий майданчик з якого здійснював незаконні польоти "повітряний контрабандист".

Чоловіка оперативники та військовослужбовці мобільного підрозділу типу "С" виявили на Черкащині в Хлистунівці. Той якраз повернувся з Буковини, де в ніч із 11 на 12 вересня 4 рази залітав у повітряний простір сусідньої країни – перевозив тютюнові вироби.

Дії пілота прикордонники задокументували за допомогою стаціонарного тепловізора на базі автомобіля Volkswagen та приладів для нічного спостереження.

У діях пілота вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 334 "Порушення правил міжнародних польотів" Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

Суспільне готове озвучити позицію затриманих чи сторони захисту, якщо вони виявлять таке бажання і зв'яжуться з редакцією у будь-який зручний спосіб.