Черговий “народний мер” Горлівки вже не біля “керма”

"народний мер" Горлівки Матюха" - вже не "мер". Фото з сайту Горлівка
“Народний мер” Горлівки Матюха” – вже не “мер”

Обраний після проведення референдуму на мітингу 14 травня «народний мер» Горлівки Едуард Матюха вже не виконує свої обов’язки і називає себе просто безробітним. Про це він заявив в коментарі виданню Gorlovka.ua.

Також Матюха зауважив, що не спілкується зі своїм попередником на цій посаді – першим «народним мером» Олександром Сапуновим, який склав свої повноваження і запропонував його кандидатуру на мітингу.

Нагадаємо, наступного дня після свого призначення Едуард Матюха в інтерв’ю розповідав, що «Є документ про моє призначення, підписаний Денисом Пушиліним, співголовою ДНР».

«Моя кандидатура була спочатку погоджена в різних інстанціях, з силовими структурами і громадянськими суспільствами. Обговорювалися і морально-етичні якості, і досвід роботи, і освіта. І, дійсно, вчора був підписаний відповідний наказ про моє призначення міським головою міста Горлівки. Коли підписувався цей документ, біля стін виконкому проходив мітинг. Я не був його ініціатором. Але народ одностайно схвалив рішення ДНР. Було дуже приємно», – зазначив тоді Матюха.

Обраний у 2010 році на виборах міським головою Євген Клеп зараз затриманий і знаходиться в полоні у захопленому приміщенні прокуратури.