Чергова російська брехня: “українська” ракета у Макіївці виявилася російською, яка вибухнула на Байконурі (Відео)

1Сьогодні вночі російська телерадіокомпанія «Звезда» Збройних сил Росії звинуватила сили АТО у тому, що в боях за Макіївку українська армія обстріляла місто з ракетного комплексу «Точка-У». У сюжеті заявлялось, що ЗСУ бомблять місто для того, щоб звільнити його до Дня незалежності. На додачу, показуючи відео, росіяни погрожували Україні міжнародним скандалом.

Проте як виявили аналітики  Інформаційно-аналітичного центру РНБО, картинка, яка демонструє застосування зброї масового ураження у Маківці, що нібито була запущена українськими військовими, насправді стосується іншої події – вибуху російської ракети 2 липня 2013 у Байконурі (Казахстан). Пропонуємо вашій увазі порівняти відеоряд з сюжету російського телеканалу і справжнє відео вибуху на Байконурі.

Нагадаємо, Росія неодноразово і безпідставно звинувачувала Україну у застосуванні балістичних ракет у населених пунктах. Це відео наглядно підтверджує, як працює фабрика російської пропаганди, не соромлячись перекручувати не тільки факти, а й підтасовувати відеосупровід.