Черга до завтра: всі пункти пропуску на кордоні з Польщею та Угорщиною перевантажені (Відео)

Фото - Держприкордонслужба України
Фото – Держприкордонслужба України

На під’їзді до всіх пунктів пропуску на перетин кордону з Польщею з української сторони сьогодні стоять багатокілометрові черги автомобілів.

Прикордонники кажуть, що такий транспортний колапс спричинило масове повернення українців після Великодня на роботу до Польщі.

Оскільки такий наплив був прогнозований, Держприкордонслужба України у післясвяткові дні забезпечила роботу додаткових нарядів прикордонників, та все одно це не рятує ситуацію.

Як повідомляє креспондент ТСН з місця події, сьогодні опівдні на під’їзді до пукту пропуску “Шегині” стоїть черга довжиною 4 км – її сформували самі прикордонники, щоб дати змогу виїзду машин місцевих мешканців з населеного пункту.

Така черга, прогнозують українські прикордонники, протримається тут до завтра.

У Держприкордонслужбі України повідомили, що перевантажені і пункти пропуску на кордоні з Угорщиною, оскільки з ладу вишла угорська система бази даних.

“Кількість автомобілів, що очікують на оформлення перед пунктами пропуску на кордоні з Угорщиною, починає збільшуватися. Станом на 12.35 частково відновлено роботу баз даних угорської сторони. Зараз здійснено запуск транспортних засобів, які знаходяться перед пунктом пропуску «Тиса», однак процедури оформлення проходять вкрай повільно. Загальна кількість авто у цьому пункті пропуску складає близько 120  автівок”, – йдеться в повідомленні.

Тому українські прикордонники зробили спеціальне звернення до тих українців, хто збирається закордон, із закликом врахувати обставини і “за можливості, обрати пункти пропуску на кордоні з іншими країнами”.

Всі подробиці – у відео