“Через зону АТО пройшли 287 працівників міліції Тернопілля”, – Василь Облещук (Відео)

P8210043-nТретє засідання 50-ї сесії Тернопільської обласної ради почали традиційно із запізненням. Відразу на початку голова облради запропонував хвилиною мовчання пом’янути загиблих в АТО, а також свого колегу – Богдана Гачкевича.

Згодом перейшли до інформації, яку мали надати депутатам представники кількох контролюючих служб. Власне, ця частина засідання затягнулася аж на дві години. Лише після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Не дивно, що ухвалити всього не встигли.

Наступне засідання, до речі, призначили на 11 вересня.

Читайте також. “За три роки у Малашівцях нічого не зроблено, тому й димить сміття”, – представник екоінспекції Тернопілля (Відео)

До слова, зокрема, запросили і головного міліціонера області. На посаді Василь Облещук уже чотири місяці, тому депутати хотіли почути, що він за цей час встиг. А звітувати головний міліціонер караю мав про що. Нагадав, що отримав в спадок обгорілі приміщення, деморалізованих працівників міліції і не найкращі показники кримінальної статистики.

За перші два місяці роботи, каже він, з органів звільнилося понад півтори сотні людей. Тож не вистачало п’ятої частини працівників, є кардовий брак і сьогодні. Але нині ряди почали поповнювати патріоти, чим начальник УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук тішиться.

Читайте також. Міліціонери Тернопільщини 22 серпня вшановують пам’ять колег, які загинули (Фото, Відео)

– Через зону АТО пройшли 287 працівників міліції. До речі, сьогодні (21 серпня – прим.) ми в зону АТО направляємо п’ять екіпажів ДАІ, – додав доповідач. – Їдуть лише добровольці. І нестачі заяв ми не маємо. Формуємо зведений загін міліції – 80 працівників, які будуть забезпечувати вахтовим методом несення служби на території, звільненій від терористів.

Визнав Василь Облещук лише одне погіршення – значне зростання кількості умисних вбивств, але наголосив, що всі вони – розкриті.

– На Тернопіллі найнижчий рівень злочинності в Україні, – додає пан Облещук. – Якщо загальноукраїнський показник 72,6, то у нас – 36,6 кримінальних проваджень на 10 тисяч населення.

Згодом головний міліціонер відповів на запитання депутатів. Спростував інформацію про бешкет, який нібито вчинили переселенці зі сходу у Настасові та ін.