Через воєнний стан генерал Наєв ввів особливий режим перетину КПВВ

Командувач ООС Наєв
Командувач ООС Сергій Наєв

Особливий режим перетину пунктів пропуску на лінії розмежування на Донбасі стосується іноземців та осіб без громадянства. Їм на окуповану частину Донбасу в’їзд обмежений.

Новий режим пертину КПВВ Командувач операції Об’єднаних сил Сергій Наєв запровадив у зв’язку з введенням у 10-ти областях України, в тому числі Донецькій і Луганській воєнного стану, повідомляє штаб ООС у Фейсбук.

“У зв’язку з введенням на частині території України особливого правового режиму воєнного стану законодавства України «Про правовий режим воєнного стану» за рішенням Командувача Об’єднаних сил в КПВВ встановлено особливий режим перетину лінії розмежування, який не стосується громадян України. Зокрема обмежено виїзд іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію України”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Загроза повномасштабної війни з Росією: Порошенко пояснив причини і наслідки введення воєнного стану в Україні (Відео)

Безперешкодно, як і раніше, перетинати лінію розмежування на Донбасі матимуть можливість представники міжнародних організацій – ОБСЄ, ООН та Червоного Хреста.

Читайте також: Графік роботи пунктів пропуску на Донбасі змінюється

Іншим іноземцям чи особам без громадянства для перетину лінії розмежування дроведеться надати документи, що підтверджують необхідність перетину лінії розмежування.

"Щодо решти іноземних громадян рішення на пропуск до тимчасово окупованої території України буде прийматись при наявності відповідних документів про постійне проживання на окупованій території або потребу перетину лінії розмежування з гуманітарною метою (похорон, важка хвороба близьких родичів тощо)", - повідомляє штаб ООС.

Читайте також: Заборона чоловікам-громадянам РФ на в’їзд в Україну: прикордонники пояснили нюанси (Відео)

"Підрозділи Держприкордонслужби, що діють у складі Об’єднаних сил, перебувають у повній бойовій готовності. Всі КПВВ продовжують працювати у штатному режимі. У разі загострення ситуації в межах дорожніх коридорів прикордонні підрозділи готові до дій та виконання завдань за призначенням згідно прийнятих рішень командуванням Об’єднаних сил. Про будь які зміни у режимі функціонування КПВВ буде негайно проінформовано на офіційній сторінці Об'єднаних сил у Фейсбук", - додали в штабі ООС.