Через відсутність опалення, у двох містах на Львівщині оголошено надзвичайну ситуацію

фото із вільних джерел
фото із вільних джерел

Така патова ситуація склалася у містах Новому Роздолі та Новояворівську, що на Львівщині.

Тутешнє ідприємство не спроможне забезпечити роботу ТЕЦ і запустити опалювальний сезон у містах.

Тому сьогодні Львівська облдержадміністрація оголосила надзвичайну техногенну ситуацію через зрив опалювального сезону в Новому Роздолі і Новояворівську.

Про це повідомляє прес-центр Львівської ОДА.

“…Були дані доручення ПП “Гарант Енерго М”, які підприємство мало виконати і це дозволило б розпочати роботу із запуску системи теплопостачання у містах Новояворівськ та Новий Розділ. Станом на сьогодні всі терміни вичерпані. ПП “Гарант Енерго М” не виконало протокольних доручень. …Констатуємо, що підприємство не спроможне забезпечити роботу ТЕЦ і запустити опалювальний сезон у цих містах”, – зазначив директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук.

Тепер Головне управління ДСНС у Львівській області спільно з департаментом з питань цивільного захисту ОДА має підготувати відповідні документи і подати їх до ДСНС України.

Також повідомляється, що Нацагентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, має розглянути можливість зміни управителя, який неналежно виконує завдання з управління переданими активами.