Через стихію рух фур обмежують у 6-ти областях України

Фото – ДСНСУ

Рух великагабаритного транспорту обмежують сьогодні з 13 години на автотрасах, що ведуть до Києва.

Про це повідомляє ДСНСУ.

Як ідеться в повідомленні, оскільки КМДА вирішила сьогодні з 15 години не пропускати у столицю великоваговий транспорт, із 13-ї години рух фур у шести областях буде обмежений на автотрасах, що ведуть до Києва.

“Згідно з рішенням КМДА про заборону в’їзду з 15:00 до м. Києва великогабаритного транспорту, з метою недопущення накопичення великогабаритного транспорту в межах Київської області з 13:00 будуть вжиті заходи з обмеження руху великогабаритного транспорту в межах Київської (М-01 Київ-Чернігів, М-03 Київ-Харків, М-05 Київ-Одеса, М-06 Київ-Чоп, М-07 Київ-Ковель, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Маріуполь), Полтавської (М-03 Київ-Харків, Н-08 Бориспіль-Маріуполь), Рівненської (М-06 Київ-Чоп), Житомирської (М-06 Київ-Чоп, М-07 Київ-Ковель), Черкаської (М-05 Київ-Одеса, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Маріуполь) та Чернігівської (М-01 Київ-Чернігів, Н-07 Київ-Суми) областей”, – сказано в повідомленні ДСНСУ.

Як інформують рятувальники з посиланням на Службу автомобільних доріг України, станом на 12 годину сьогоднішнього всі дороги загальнодержавного значення в Україні є проїзними. Ці автотраси постійно чистять від снігу.

Читайте також: Снігопад на Тернопільщині: влада назвала найбільш проблемні місця на дорогах (Відео)