Через стихію у Тернополі кілька разів прибирали і посипали дороги та тротуари

P1190001-nСтихія мало не зіпсувала тернополянам свято Водохреща – спочатку падав сніг, потім – дощ, а згодом – усе підмерзло. Але транспортного колапсу 19-20 січня не сталося. У мерії пояснюють – усе через те, що комунальники зустрічали негоду у повній бойовій готовності.

– Комунальні служби міста одразу взялися до проведення робіт, – повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський. – Уночі з суботи на неділю посипали вулиці та дороги сім піскорозкидувачів. Окрім того, механізовано підмітали тротуари трактори щітками – теж сім одиниць техніки. Посипали й тротуари біля усіх культових споруд міста. Долучалися працівники жеків…

Читайте також. Водохреще: мокрий сніг не злякав мера Тернополя і його друзів-свободівців (Фото, Відео)

Через сильний снігопад, що пройшов уночі на 19 січня, також провели повторне механізоване прибирання і подальше повторне посипання вуличної мережі міста. Транспортом, за словами пана Соколовського, вивезли вуличний змет і кульки з урн з вулиць міста, очистили проїжджі частини вулиць Руської, 15 Квітня, Купчинського, Корольова, Київської, Тарнавського, Симоненка та проспекту Злуки.

– Очистили від снігу та снігової ожеледі також проїжджі частини вулиць: Бережанської, Мазепи, Руської, проспекту С. Бандери та Театральний майдан, – додає чиновник. – Механізоване посипання вулиць відбувалося також, відповідно до звернень диспетчерської служи міської ради (черговий приймає скарги за номером – 1580).

Читайте також. Кілька сотень тернополян на Водохреще прийшли на набережну ставу (Відео, Фото)

До речі, у понеділок, 20 січня, комунальники продовжили «воювати» зі стихією. Наразі, як пересвідчився наш кореспондент, їм це вдається. Принаймні у центральній частині міста немає жодного непосипаного тротуару. Пісок є навіть не на основних дорогах міста. Тепер ТОВ “ТернопільКомуналСервіс” доручили вивозити вуличний змет, а КП “ТМШЕД”  посипатиме вулиці та дороги. Розвозитимуть і складуватимуть також протиожеледну суміш. У дерев’яних ящиках зеленого кольору, встановлених по місту, піску значно поменшало за останні дні.