Через спалах коронавірусу у Тернополі скасували процедуру, що відбувалась десятки років

ф1Весняне промивання водопроводніх мереж через небезпеку поширення коронавірусу у Тернополі скасували.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, із 23 березня централізована подача води в Тернополі не припинятиметься.

Весняне промивання мереж у Тернополі, інформує міська влада, проведуть після завершення обмежувальних заходів, запроваджених для запобігання поширенню коронавірусу.

У зв’язку з режимом надзвичайної ситуації у Тернополі, що діє з 21 березня 2020 року, КП «Тернопільводоканал» не проводитиме планового очищення, промивання та дезінфекції резервуварів чистої води на водопровідних насосних станціях… Усі планові роботи КП «Тернопільводоканал» проведе після завершення карантинних заходів, про що буде повідомлено на сайті підприємства додатково”, – йдеться в повідомленні мерії.

Сайт КП “Тернопільводоканал” припинення подачі води в Тернополі з 23 березня назвав неправдивими чутками.

“У режимі надзвичайної ситуації, що діє з 21 березня 2020 року, при викликах, які стоять перед усіма нами, нема нічого гіршого, ніж поширення неправдивих чуток, домислів, перекручування інформації, що дезорієнтують людей і нагнітають паніку. Тому вважаємо за потрібне ще раз наголосити: і 23 БЕРЕЗНЯ, Й НАДАЛІ ВОДА В КРАНАХ ТЕРНОПОЛЯН БУДЕ!” – проінформували комунальники.

Нагадаємо, що промиванян водопровідних мереж з припиненням на добу-дві подачі води “Тернопільводоканал” проводить двічі на рік – навесні та восени впродовж останніх десятиліть.