Через смерть російського відеооператора МЗС Росії звинуватило Україну у цілеспрямованому обстрілі журналістів

МЗС Росії-будівляВ Україні триває жорстоке і “абсолютно протиправне переслідування російських журналістів”. Про це йдеться в коментарі МЗС РФ.

“За останній час жертвами українського свавілля стало багато представників російських ЗМІ”, – написано в повідомленні.

“Українською владою будь-якими способами – навіть шляхом прямих провокацій, що ставлять під загрозу життя російських громадян, – присікаються спроби донести до світової громадськості правду про події”, – вважають у російському відомстві.

Читайте також. В Донецьку вбили оператора російського “Першого каналу” – ЗМІ

У МЗС РФ вважають, що журналісти, “мужньо виконують свій професійний обов’язок” під прицілом “українських силовиків і ультранаціоналістів”.

"Київ не гребує навіть такими прийомами, як фізична розправа, цілеспрямований обстріл журналістів і заборонені міжнародним правом тортури", - переконують представники МЗС РФ.

Відомство висловило "обурення" лінією Києва щодо журналістів із Росії. У МЗС РФ вимагають "негайно припинити подібні переслідування і розправи та покарати винних".

Нагадаємо, 30 червня в Донецьку загинув оператор російського "Першого каналу" Анатолій Клян, який отримав смертельне поранення в живіт. Постріли пролунали після того, як українські військові запустили в небо сигнальну ракету.