Через розведення військ ветерани АТО організовують свою лінію оборони на передовій Донбасу (Відео)

Фото - скріншот з відео
Фото – скріншот з відео

Захищати Золоте в разі розведення  військ на цій ділянці Луганського фронту будуть ветерани АТО, які вже прибули туди.

Відповідну заяву разом з ветеранами АТО зробив під Золотим глава “Національного корпусу” і перший командир батальйону “Азов” ветеран АТО Андрій Білецький.

Як ідеться в заяві, опублікованій на сайті “Національного корпусу”, ветерани АТО не підтримують ідею розведення військ у Золотому і Петрівському, що має початись сьогодні.

Таке розведення військ Білецький назвав злочинним і заявив, що бійці-ветерани АТО оборонятимуть Золоте від російських окупантів.

“Ці люди зорганізувалися, приїхали сюди, на свою рідну землю, в українське селище Золоте для того, щоб залишитись тут навіть, якщо влада кине їх напризволяще, навіть, якщо будуть виведені війська, для того, щоб тут не з’явилося жодного сепаратиста”, – сказав Андрій Білецький.

Читайте також: В ОБСЄ назвали дату початку розведення сил у двох точках лінії розмежування на Донбасі

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 1 жовтня в Мінську сторони конфлікту на Донбасі домовились про початок розведення 7 жовтня військ біля Золотого і Петрівського.

Читайте також: Міноборони України пояснило умови розведення військ у двох точках Донбасу і обставини припинення процесу

Передумовою старту цього розведення в Міноборони України назвали 7 днів повної тиші на цих ділянках фронту. Російські окупанти цю умову зірвали обстрілами – востаннє бойовики відкривали вогонь під Золотим, за даними штабу ООС, 6 жовтня.

Читайте також: Бойовики на Донбасі б’ють у місці розведення сил — серед бійців ЗСУ є втрати

6-го ж жовтня в містах України і в Києві відбулись масові акції протесту проти підписання Україною “формули Штайнмаєра” та розведення військ біля Золотого і Петрівського.

Читайте також: 10 тисяч українців вийшли на Майдан у Києві: «Треба вже ставити намети» (Відео)

У своїй заяві Андрій Білецький біля Золотого підтримав акцію “Ні капітуляції!”.

“Якщо свій прямий обов’язок – захищати кожного українця, кожен сантиметр української землі – не виконує Президент, влада, того його виконаємо ще раз ми, ветерани-добровольці. Це наш останній блокпост, і ми даємо слово, що його ніколи не покинемо”, – пообіцяв Білецький захист Золотого ветеранами АТО.

Більше – у заяві Білецького і ветеранів АТО під Золотим.