Через ремонт Збаразької у Тернополі тимчасово змінять рух тролейбусів (Графіка)

P6080001-nУ зв’язку з початком капітального ремонту вулиць Збаразької та Митрополита Шептицького з 16 червня тимчасово змінять рух кількох тролейбусів, а декілька з них – призупиняють рух.

Читайте також. За капітальний ремонт Збаразької візьмуться на початку літа (Відео)

Для того, аби розібратися у змінах, уважно роздивіться карту, яку розробити і розмістили на сайті міської ради 12 червня.

Так, тролейбуси маршруту №5 (вул. Миру – вул. Київська – вул. Лесі Українки) забезпечать доставку пасажирів з мікрорайону «Дружба» в центральну частину міста діючим маршрутом №5, а також у звичному режимі маршруту №10 від зупинки «Стадіон» через проспект С. Бандери, вул. Київську, до зупинки «Текстильник» і в зворотному напрямку – за постійним маршрутом №5.

Тролейбуси маршруту №8 («Газопровід» – вул. Л. Курбаса) забезпечить доставку працівників та студентів навчальних закладів з «Сонячного» масиву через проспект Злуки, «Східний» на вул. Микулинецьку до «Газопроводу» та в зворотному напрямку із заїздом до зупинки «Текстильник», через проспект Злуки.

Читайте також. Відремонтують п’ять вулиць: Оболоня, Шептицького, Текстильну, Збаразьку та Карпенка (Відео)

Згідно із тимчасовим розкладом, тролейбуси маршруту №11 (вул. Тролейбусна – вул. Лесі Українки – вул. Київська) забезпечать доставку пасажирів до зупинки вул. Київська та від зупинки «11-та школа» кільцем, у зворотному напрямку через проспект Злуки, проспект. С. Бандери до зупинки «Центр», а далі – маршрутом №11.

– Рух тролейбусів маршрутами №3, 9 та 10 тимчасово зупинений, – повідомив директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.