Через протести шахтарів “Опозиційний блок” покинув засідання Ради (Відео)

Бойко Юрій КП у ВРФракція “Опозиційний блок” не буде брати участь у сьогоднішньому пленарному засіданні. Про це в ході засідання ВР заявив лідер “Опозиційного блоку” Юрій Бойко.

Бойко підкреслив, що в сьогоднішньому порядку денному немає рішень проблем мітингувальників шахтарів.

“На жаль, жодна владна організація з ними не зустрілася (з шахтарями, -ред.) і не дала відповіді на ці питання. Ми подивилися сьогоднішнього порядку денного і побачили, що сьогодні також немає жодного економічного закону, який би допомагав цим людям отримати правду і відповіді на ці питання, які вони дали. Тому фракція політичної партії “Опозиційний блок” припиняє роботу у ВР на сьогоднішній день, залишає сьогоднішній сесійний зал, а заробітну плату, яка у нас сьогодні є (…) до фонду захисту дітей загиблих шахтарів”, – зазначив Бойко.

Пізніше нардепи заблокували трибуну парламенту, заявивши, що також хочуть рішення для проблем шахтарів.

Читайте також. Стукіт шахтарських касок сьогодні лунає під будівлями найвищої влади України (Фото, Відео)

Зазначимо, Верховна Рада на сьогоднішньому пленарному засіданні планує розглянути законопроект про військову міліції та державної служби. Про це повідомляється на сайті парламенту.

Крім того, Верховна Рада сьогодні розгляне включення до порядку денного законопроекту № 2389 від 19 березня 2015 р. про внесення змін в деякі законодавчі акти України стосовно проходження військової служби у Збройних силах України іноземцями та особами без громадянства.

Крім цього, народні депутати знову спробують перенести пленарний тиждень з 5 по 8 травня на 12-16 травня, заборонити приватизацію меліоративних систем та земель, на яких ці системи розташовані.

Рада також планує розглянути включення до порядку денного законопроекту № 2154 від 19 лютого 2015 р. про внесення змін в закон України “Про Статут внутрішньої служби Збройних сил України” про використання персональних пристроїв бездротового доступу.

Також народні обранці спробують визначитися щодо законопроекту про посилення гарантій професійної діяльності журналістів, а також внести до порядку денного законопроект про проходження військової служби у Збройних силах іноземцями та особами без громадянства.

112 Україна