Через подорожчання газу Порошенко поставив Гройсману вимогу

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

Президент України вимагає від Уряду розширити програму субсидій.

Про це, повідомляє сайт Президента України, заявив Петро Порошенко.

“Як Президент я поставив Уряду дуже жорстку вимогу – ми маємо захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, аби від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення і взагалі будь-хто, для кого це підвищення є критичним”, – зазначив Глава держави, коментуючи рішення Уряду.

Порошенко нагадав ситуацію з підвищенням ціни на газ минулого разу, коли завдяки запровадженню субсидій вдалося компенсувати витрати для найменш захищених верств населення. Тепер Президент України вимагає від Кабміну, щоб всі, хто не зможе оплатити комунальні послуги за новими тарифами, відчули в цьому допомогу держави.

"Ми наголошуємо, що жодна людина, жодна бідна людина, жодна незахищена родина не відчула підвищення тарифів на своєму власному бюджеті" - цитує Петра Порошенка сайт Глави держави.

Читайте також: Через зростання ціни на газ Гройсман звернувся до українців (Відео)

19 жовтня, як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Уряд України на своєму засіданні прийняв рішення піднати ціну на газ для населення з початку наступного місяця на 23,5%.

Прем'єр-міністр із цього приводу зробив спеціальне відеозвернення до громадян України.